Rozkład jazdy autobusów szkolnych obowiązujący od 05.09.2019 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 września 2019

HARMONOGRAM PRZYWOZÓW UCZNIÓW

DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DOBROWIE

 NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Rozkład jazdy autobusów szkolnych obowiązujący od 05.09.2019 r.

Przystanek

Godzina

Przywozy

Zaspy Wielkie

07:25

Słonino

07:32

Bukówko

07:37

Retowo

07:43

Dobrowo Kolonia

07:45

Szkoła Dobrowo

07:51

Modrolas

07:59

Skarszewice

08:01

Szkoła Dobrowo

08:06

Odwozy

Szkoła Dobrowo

13:25

Skarszewice

13:27

Modrolas

13:30

Dobrowo Kolonia

13:32

Retowo

13:48

Bukówko

13:51

Słonino

13:54

Zaspy Wielkie

14:01

Szkoła Dobrowo

14:20

Skarszewice

14:22

Modrolas

14:25

Dobrowo Kolonia

14:27

Retowo

14:43

Bukówko

14:46

Słonino

14:49

Zaspy Wielkie

14:56

Szkoła Dobrowo

15:15

Skarszewice

15:17

Modrolas

15:20

Dobrowo Kolonia

15:22

Retowo

15:38

Bukówko

15:41

Słonino

15:44

Zaspy Wielkie

15:51

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Autobus

    Autobus

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-09-08
Data publikacji:2019-09-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:93