Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBROWIE

Sztandar szkoły

Szanowni Państwo!

Dyrektor, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice Szkoły Podstawowej w Dobrowie zwracają się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na zakup sztandaru z wymaganymi akcesoriami dla Szkoły.

W dniu 27 marca 2024 r. nasza Szkoła otrzyma imię wybitnej postaci Janusza Korczaka. W związku z tym wydarzeniem pragniemy przekazać sztandar.

Sztandar jest dla całej społeczności szkolnej ogromnie ważnym symbolem. Przypomina historię i tradycję naszego kraju. Jest symbolem, który łączy uczniów obecnych z tymi, którzy opuścili już progi naszej szkoły bądź z tymi, którzy do niej przybędą. Sztandar uświetnia najważniejsze uroczystości szkolne i patriotyczne na terenie szkoły i poza nią. Budzi szacunek wśród społeczności szkolnej i lokalnej.

Niezwykły honor i wyróżnienie spotyka osoby, które wchodzą w skład pocztu sztandarowego. Są to uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce oraz wyróżniający się odpowiednią postawą etyczną i kulturą osobistą.

W realizację tego przedsięwzięcia wkładamy również własne środki, lecz nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów.

Wierząc w Państwa przychylność podajemy numer konta, na które można dokonać wpłaty w terminie do 08 marca 2024r. w tytule wpłaty „darowizna na sztandar szkoły”

Nr konta: 25 8562 0007 0054 3234 2000 0010

W zamian za pomoc finansową możemy zaoferować:

  • Wyróżnienie „gwoździem pamiątkowym” umieszczonym na specjalnym tablo (tych z Państwa, którzy zechcą wesprzeć kwotą co najmniej 500,00 zł).
  • Podziękowanie wygłoszone w trakcie uroczystości.
  • Pamiątkowy wpis do kroniki szkolnej.
  • Informacje o sponsoringu w mediach lokalnych i na stronie internetowej szkoły.

Licząc na Państwa hojność wierzymy, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja Państwa dobrej woli i wsparcia szczytnego celu.

      Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej w Dobrowie wraz z przekazaniem sztandaru planujemy na dzień 27 marca 2024 r. Szczegółowy harmonogram przebiegu całej uroczystości  będzie widniał w Państwa zaproszeniu.

      Jesteśmy świadomi, że bez pomocy ludzi dobrej woli nie uda nam się zrealizować tego zadania. Możecie Państwo skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę.

Koszt zakupu sztandaru z wymaganymi akcesoriami, to kwota około 10 000 zł.

 

                                                      Z wyrazami szacunku
                                 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrowie,
                   Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Dobrowie