Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBROWIE

Prace uczniów

Artykuły

 • Czy warto być dobrym? wyróżnione

  Banasik Mateusz, kl. 7.

  Od dawna męczyło mnie pytanie: "Czy warto być dobrym?". W dzisiejszych czasach niejeden powiedziałby, że bycie dobrym nie jest dla nas korzystne, ponieważ tracimy tylko czas i siły. Myślę jednak, że warto być dobrym człowiekiem. W mojej pracy postaram się przedstawić argumenty, ukazujące słuszność mojej tezy.

  Czytaj Więcej o: Czy warto być dobrym?
 • Czy warto być dobrym? wyróżnione

  Bartczak Wiktoria, kl. 7.

  Czy warto być dobrym?

  Uważam, że warto być dobrym. Jeśli ktoś nas szanuje to i my powinnyśmy szanować tę osobę. Warto pomagać innym, „Pomagając innym pomagasz i sobie”(Autor nieznany), więc dlaczego na świecie jest tyle zła?. Zauważmy, że nie każdy człowiek lubi pomagać innym, ale żaden człowiek nie zasługuje na złe traktowanie, poniżanie czy też nękanie. Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.. Dlatego też uważam, że warto być dobrym.

  Czytaj Więcej o: Czy warto być dobrym?
 • Czy warto być dobrym? wyróżnione

  Budniewski Tymoteusz, kl. 7.

  Uważam, że warto być dobrym człowiekiem. Taka postawa życiowa - człowieka dobrego – jest przykładem w dzisiejszym społeczeństwie. Takie życie, chociaż nie zawsze wynagradzające podjęte próby, jest z natury piękne. Powinno się je propagować i rozpowszechniać.

  Czytaj Więcej o: Czy warto być dobrym?
 • Nauczanie zdalne czy stacjonarne? wyróżnione

  Wiśniewski Kacper, kl. 7.

  Nauczanie zdalne czy stacjonarne?

  Już prawie rok korzystamy z nauczania zdalnego. Coraz częściej zastanawiam się czy lepsze jest nauczanie stacjonarne, czy zdalne? Kiedyś myślałem, że to będzie nauczanie zdalne, bo nie trzeba chodzić do szkoły, a we wszystkim można sobie pomóc za pomocą Internetu. Jednak mimo to, dziś jestem pewien, że zdecydowanie lepsze jest nauczanie stacjonarne. Postaram się przedstawić argumenty ukazujące słuszność mojej tezy.

  Czytaj Więcej o: Nauczanie zdalne czy stacjonarne?