- Szczegóły
Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom za wzięcie udziału w przygotowaniu i sprzedaży palm wielkanocnych.
Z radością informujemy, że zwycięzcami została klasa "0" (2 palmy na ucznia). Rada Rodziców postanowiła także nagrodzić za zaangażowanie klasę 3, która wykonała najwięcej palm z całej szkoły (22 sztuki - 1,69 palmy na ucznia) oraz jako jedyna klasa w szkole przygotowywała palmy na zajęciach z nauczycielem.
RR zafunduje wygranym pyszną pizzę.
Wyróżnienie otrzymuje klasa 6, która przygotowała 1,33 palmy na ucznia. Wyróżnionym RR zakupi lody.
Dziękujemy.Przewodnicząca Rady Rodziców
Luyna Osiecka - Kachnowicz
- Szczegóły
Rada Rodziców SP w Dobrowie serdecznie zachęca uczniów, rodziców i nauczycieli do przygotowywania palm wielkanocnych, których dochód ze sprzedaży wesprze nasze działania.
Palmy można przynosić do szkoły (do p. Agnieszki lub p. Beaty) do dnia 24 marca 2023 r.
Prosimy, aby przyniesione palmy oznaczone były klasą, z której pochodzi uczeń. Dla klasy, która przyniesie najwięcej (w stosunku do liczby uczniów) pięknych palm, RR przewidziała nagrodę.







