- Szczegóły
Wszyskich chętnych zapraszam do zapoznania się z regulaminem kokursu na stroik lub ozdobę bożonarodzeniową.
- Szczegóły
WYNIKI KONKURSU
NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC
I miejsce – Lena Wacławek
II miejsce – Bianka Orlińska
III miejsce – Alan Archacki
III miejsce – Wiktoria Banasik
WYRÓŻNIENIE
Maja Mioduszewska
Alicja Rudnik
Brayan Kłoszewski
- Szczegóły
UWAGA KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC.
Październik jest miesiącem modlitwy z różańcem. W celu zaangażowania jak najliczniejszej rzeszy dzieci i jeszcze głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w kościele, a także w naszych rodzinnych domach, ogłaszam konkurs na wykonanie najpiękniejszego różańca.
REGULAMIN KONKURSU:
- W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
- Różańce mogą być wykonane dowolną techniką, indywidualnie lub rodzinnie.
- Zachęcamy, aby wykorzystać najróżniejsze materiały i pomysły na wykonanie różańca (np. muszelki, fasolki, masę solną, chrupki, koraliki oraz wiele innych). Liczy się oryginalność i pomysłowość.
- Prace muszą być podpisane: imię, nazwisko i klasa.
- Różańce można przynosić do 27 października 2023 r.
- Do oceny prac powołana zostanie komisja.
- Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 6 listopada 2023 r.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone.
Uczestnikom życzę, aby sam konkurs, a przede wszystkim udział w nabożeństwach różańcowych zaowocował w naszym codziennym życiu.
Organizator: Sylwia Mulawa
- Szczegóły
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego
"Portret Elizy Orzeszkowej"
Pierwsza kategoria wiekowa (klasy I - III)
I miejsce - Rudnik Alicja
II miejsce - Szklanny Kacper
Druga kategoria wiekowa (klasy IV - VIII)
I miejsce - Banasik Wiktoria
II miejsce - Rudnik Jakub
III miejsce - Wojcieszek Nina
Wyróżnienie - Szymanik Gabriela
Gratulujemy :)
- Szczegóły
Wyniki konkursu ,,Wielkanocny stroik lub pisanka’’Komisja w składzie:
1. Edyta Ściborska
2. Agnieszka Michalak - Szczęsnowiczwyłoniły 3 najlepsze prace i dwa wyróżnienia:1 miejsce – Orlińska Bianka kl. I
2 miejsce – Głuszczak Zuzanna kl. II
3 miejsce – Borowczak Sandra kl. VIWyróżnieniaWrzesiński Wiktor kl. IV
Banasik Wiktoria kl. VIIWszystkie prace były piękne :-)
Dziękujemy bardzo serdecznie za udział w konkursie.
M. Surdyk, S. Mulawa







